Menu

Ignea Catteeuw – Trouw aan jezelf, scherp voor de feiten

Ignea vervoegt het team strafrecht en brengt niet alleen ervaring vanuit de FOD Justitie mee, maar ook een scherpe kijk op het verschil tussen theorie en praktijk. “Tijdens je opleiding verwerf je een schat aan theoretische kennis… maar het recht is geen statisch gegeven. De echte uitdaging ligt in het vertalen van academische kennis naar praktische toepassingen.” 

Bij DGDM vond ze een werkomgeving die haar aanpak weerspiegelt: to the point, betrokken en oplossingsgericht. “Wat werkelijk waarde toevoegt, is de persoonlijke benadering waarbij DGDM de klant precies die ene juiste oplossing aanreikt.” 

 

Rik Vanreusel, vennoot en teamlead strafrecht, ziet in Ignea meteen een versterking van het team 

“Dankzij haar uitgebreide professionele achtergrond, met onder meer specialisatie in overleveringsdossiers, is Ignea een absolute aanwinst voor ons team. Haar tomeloze inzet en hartelijke glimlach maken haar nu al tot een vaste waarde. Welkom Ignea!” 

Lees hier meer over Rik Vanreusel. 

Lees hier meer over onze expertise strafrecht.

 

In haar vrije tijd ruilt ze de rechtbank in voor het gezelschap van haar Franse Bulldog Thor, die haar meeneemt naar festivals en hondvriendelijke uitstappen. “Het helpt me om met beide poten stevig op de grond te blijven staan.” 

Ignea Catteeuw met Thor bij DGDM

Meer weten over Ignea? Dat vind je hier. 

 

Lauren Hemelsoet – Juridisch advies met ondernemersblik 

Lauren vervoegt het team Ondernemingsrecht en weet als geen ander hoe belangrijk het is om juridische taal te vertalen naar heldere adviezen. “Ik deed mijn studentenjob in het boekhoudkantoor van mijn mama. Hier kreeg voeling met ondernemers en hun manier van denken. Die ervaring helpt me nu nog elke dag.” 

Wat haar aantrok in DGDM? “Durvend. Hartelijk. Betrokken. Je voelt dat er ruimte is om jezelf te zijn én professioneel uitgedaagd te worden.” Via nieuwsbrieven, LinkedIn en gesprekken met collega’s houdt Lauren de vinger aan de pols van het snel veranderende recht. 

Voor vennoot en teamlead ondernemingsrecht, Emilie De Baere, is Lauren een sterke match met het team

“Met de komst van Lauren werken wij verder aan de duurzame groei van het team Ondernemingsrecht. Lauren combineert leergierigheid en een analytische geest met een groot hart voor ondernemers. Zij is een aanwinst voor ons team en we kijken ernaar uit om samen te werken!” 

Lees hier meer over Emilie De Baere.

Lees hier meer over onze expertise ondernemingsrecht.

Lauren is vlot meertalig: naast Nederlands spreekt ze ook EngelsFrans en Spaans, en ze redt zich prima in het Portugees. Buiten de werkuren ontspant Lauren zich graag met een goede game. Haar energie laadt ze op in aerobicslessen: “Met de muziek aan en in beweging, kan ik even alles loslaten.” 

Lauren Hemelsoet DGDM advocaat ondernemingsrecht

Meer weten over Lauren? Dat vind je hier. 

 

Welkom, Ignea en Lauren.

We kijken uit naar alles wat jullie in beweging brengen – binnen én buiten de rechtszaal. 

Ben jij ook op zoek naar een plek waar je je authentieke zelf kan zijn, scherp juridisch werk kan leveren én kan groeien in een team dat betrokken en ambitieus is?

Bekijk dan onze openstaande vacatures– en ontdek of jij binnenkort ook je plek vindt bij DGDM. 

Lauren Hemelsoet en Ignea Catteeuw DGDM