Menu

First steps

Natacha begon vrijwel meteen na het behalen van haar rechtendiploma in 2020 aan de Balie te Brussel. Van september 2020 tot en met maart 2021 vervoegde zij het NCLAW team.

Daar proefde zij van diverse rechtstakken: ondernemingsrecht, verkeersrecht, aansprakelijkheidsrecht,…

Na enkele maanden wenste Natacha een specifieke rechtstak te kiezen om cliënten binnen een bepaalde expertise volop te kunnen adviseren.

Een logisch vervolg: “the things that excite you are not random, they are connected to your purpose”.

Van kleins af aan toonde ze interesse in vastgoed in de ruimste zin. Het virtueel verbouwen/ontwerpen van huizen en het maken van interieur moodboards…De passie voor vastgoed is bij Natacha wel altijd op de een of andere manier aanwezig geweest.

De vervoeging van ons team vastgoedrecht is na de eerste maanden in het vak dan ook vanzelfsprekend geweest.

De meeste mensen komen in aanraking met het vastgoedrecht zonder het te willen of te weten. Of het nu huurders, verhuurders, ondernemers, bouwpromotoren of erfgenamen zijn, Natacha staat deze verschillende actoren met enthousiasme bij.

Do it with passion or not at all

Natacha is iemand die cliënten een luisterend oor biedt en samen met hen een ideaaloplossing tracht te bekomen.

Zij is geduldig en wenst het liefst minnelijke oplossingen te kunnen bieden maar schrikt niet om de confrontratie aan te gaan indien dit de belangen van de cliënt het meeste dient. De typische DGDM mindset!

Meer weten over Natacha of de rest van ons team?

Ontdek het Team

Bekijk wat wij doen binnen Vastgoedrecht

Vragen?

Contacteer ons